Pakiet Basic

Pakiet Basic kreowany jest przede wszystkim dla:

Pracowników

Rodzin pracowników

Pracowników firm partnerskich

Pracownik zmotywowany, zrelaksowany, zintegrowany z zespołem i firmą jest na wagę złota.

pakiet basicProgramy Basic to aktywizacja pracowników wszystkich szczebli poprzez weekendowe wyjazdy połączone z wybraną aktywnością. Organizujemy oryginalne, dedykowane oraz nietuzinkowe wyjazdy dostosowane do branży i potrzeb zamawiającego.

Wyjazdy organizowane są w Polsce oraz na terenach przygranicznych sąsiednich państw.  Proponujemy różne rodzaje aktywności tj.: spływy kajakowe, jazda na nartach, trekking, wspinacza górska, paintball, skutery wodne, „escape room”, golf, wyścigi kartingowe itp.

Dzięki organizacji wyjazdu pracownik poznaje nowe i ciekawe miejsca, relaksuje się, generuje pozytywne emocje, wzrasta u niego motywacja, a co za tym idzie nabiera chęci do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Budują się także pozytywne relacje wśród pracowników i zespół się integruje. Dzięki temu firma też odnosi korzyści, gdyż następuje wzrost efektywności pracowników, zespół jest skonsolidowany i wszyscy pracownicy są zadowoleni i zmotywowani, co przekłada się na lepszy wynik finansowy firmy.

Nie czekaj, skontaktuj się już dziś i razem rozpocznijmy przygodę…